O nas

NZOZ MEDICAL CARE działa na rynku od 2007 r. świadcząc usługi z zakresu pielęgniarskiej opieki długoterminowej.

 

W roku 2008 NZOZ MEDICAL CARE dostrzegał duży potencjał możliwości rozwoju firmy. Renoma oraz ugruntowana pozycje na rynku była silnym atutem przedsiębiorstwa, które wymagało jednak poczynienia nakładów inwestycyjnych, mających na celu modernizację aparatury medycznej (wymianę na nową) oraz podniesienie standardu obsługi klienta. Inwestycje w firmę rozpoczęliśmy na początku 2008 roku od wymiany aparatury medycznej na nowy bardziej zaawansowany technologicznie sprzęt. Zakupione zostały aparaty: do radiologii stomatologicznej, pantomogram z przystawką, mammograf, wywoływarka i kamera mammograficzna.

 

Od października 2008 dzięki poczynionym inwestycjom nastąpił gwałtowny rozwój firmy – co jeszcze bardziej skłoniło nas do rozwoju.

 

Dlatego też w roku 2010 NZOZ MEDICAL CARE przeszedł generalny remont gabinetów lekarskich jak i pracowni diagnostycznych. Zakupiony został nowy sprzęt diagnostyczny m.in.: aparat USG, aparat rtg oraz placówka została w pełni zinformatyzowana.

 

MEDICAL CARE to firma nieustannie rozwijająca się, aby być stale na bieżąco
w zmieniających się trendach w medycynie wnioskodawca korzysta z wiedzy
i doświadczenia pracowników naukowych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Dlatego też w sierpniu 2010 roku wdrożyliśmy w naszej placówce system zarządzania jakością ISO 9001:2008

 

który dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i wysokiej jakości świadczonych usług rozwija się zgodnie z trendami w światowej ortopedii i rehabilitacji. Centrum od 1999 roku wykonuje usługi rehabilitacji i konsultacji medycznych dla Narodowego Funduszu Zdrowia, oprócz tego świadczymy usługi medyczne dla pacjentów komercyjnych. 

 

Od stycznia 2011 roku nasza placówka rozszerzyła wachlarz swoich świadczeń,
która dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i wysokiej jakości świadczonych usług rozwija się zgodnie z trendami w światowej medycynie.

 

Usługi medyczne świadczone w NZOZ MEDICAL CARE są wyłącznie przez lekarzy specjalistów w następujących zakresach:

  • dermatologii

  • endokrynologii

  • neurologii

  • otolaryngologii

  • leczenia gruźlicy i chorób płuc

  • logopedycznego

  • leczenia chorób naczyń

  • leczenia bólu

  • internistyczno-kardiologiczna

  • medycyna pracy

 

W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć jeszcze bardziej zakres usług świadczonych przez naszą placówkę.

Copyright 2011r. Medical-Care All rights reserved
Projekt i realizacja muso.pl